Jablonecký útočník Ivan Schranz dohrával duel v pražském Ďolíčku s krvavým šrámem

06. 04. 2021 | 5:45

Útočník Jablonce a slovenské reprezentace Ivan Schranz má za sebou výživný týden. Při pátečním duelu na Bohemians dohrával s krvavým šrámem v obličeji, bod z Ďolíčku ale nakonec bral.

fotbal schranz souboj bohemka
Foto: www.fkjablonec.cz

Při vývoji v tabulce je konečná remíza v Ďolíčku pro nás ztrátou nebo ziskem?

Asi bych to teď po zápase řekl tak, že bod z venku bereme. Jestli to bude ztráta, to se ukáže brzy. Jsme si vědomi a uvědomujeme si sílu soupeře. Bohemians jsou na domácím hřišti velmi silným mužstvem a určitě tu ještě hodně soupeřů potrápí. Dneska jsme neměli tolik šancí, ale udrželi jsme nulu vzadu. Zachránil nás VAR, takže bod nakonec bereme a připravíme se na další zápas.

Po hodině hry jsi podstoupil nepříjemný souboj s domácím Köstlem, po jeho zásahu rukou do tvého obličeje tam bylo i krvavé zranění a ošetřování. Co se tam stalo?

Byl tam souboj o míč, jemu asi nešťastně v rámci toho souboje uletěla ruka a trefil mě do tváře. Je to věc, která je na rozhodčím, tu musí on vyřešit na hřišti.

Po ošetření a zastavení krvácení jsi šel znovu na hřiště, limitoval tě ten šrám ve zbytku zápasu?

Ne to ne. Pan doktor mi tam dal nějakou tu vazelínu, aby to nekrvácelo, jinak to bylo v pohodě.

Máš za sebou výživný týden po reprezentačním srazu. V úterý jsi odehrál celý zápas za slovenskou reprezentaci, pak následoval přesun. Měly ty hektické dny na tebe nějaký vliv?

Samozřejmě únava je trochu cítit, těch přesunů bylo poslední dobou dost. V úterý celý zápas, dnes jsem taky hrál. Měl jsem dva dny oddych, byl jsem do zápasu připravený. Je toho teď docela dost, ale jsme profesionálové. Takové věci přicházejí a jsou normální.

Jablonec v dubnu čeká neméně náročný měsíc. Máme za sebou první ze sedmi dubnových zápasů.

Je to náročné, ale to bude mít i více mužstev. Paradoxně to může být pro nás i dobré, nebude se tolik trénovat a bude se stále hrát. Půjde se od zápasu k zápasu, co se pokazí, půjde hned napravit, protože to půjde rychle za sebou. Pro nás pro hráče, je to asi lepší varianta, když se stále hraje. Těšíme se.

Už ve středu nás čeká přepnutí na pohár, s čím pojedeme na Spartu?

Budeme chtít dobře vstoupit do zápasu a pokusit se ho zvládnout na výhru a postup.

www.fkjablonec.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace