Kouč Jablonce Vágner po úniku ze zrádné baráže: Měli jsme svázané nohy i hlavu

15. 05. 2022 | 8:06

Jablonec utekl v posledním kole nadstavby zrádné baráži, kterou bude hrát nakonec tým Bohemians. Jak poslední bod a remízu ze Zlína hodnotili náš kouč Jiří Vágner?

Trener Vagner1
Foto: Artur Irma

Jablonecký kouč Jiří Vágner si mohl po zápase a vyhnutí se ligové baráži zhluboka vydechnout. „Udělali jsme poslední krok a jsme za něj strašně rádi. Možná jste slyšeli, jak to z nás všechno spadlo. Neodehráli jsme to ale moc dobře. Měli jsme svázané nohy i hlavu. Dali jsme gól, ale jeden z nejhezčích v tomto ročníku z kopačky Procházky jsme i inkasovali, poměrně brzy po změně stran. Nebyli jsme až tak v samotném zápase ve hře, minule nás tohle vytrestalo s Bohemians. Hráči mi teď po zápase říkali, že už takový zápas o všechno hrát nechtějí. Příští sezonu pro to musí makat úplně jinak,“ konstatoval náš hlavní kouč, který splnil svou misi a zachránil mančaft v první lize.

„Kluky se nám podařilo dostat po Bohemce nahoru. Ale ono se hraje stejně těžko, když to je v hlavě. Bylo vidět, že jsme nechtěli nic zkazit. Ale závěr jsme odehráli docela zkušeně. Přesto mám ze zápasu smíšené pocity. Bylo to těžké na psychiku. Na lavičce nemáte tak svázanou hlavu jako na hřišti. My jako trenéři jsme tu zůstali po trenéru Radovi, ale celá tato sezona to byla naše společná práce. Myslím, že i trenér Rada má teď radost, že jsme to zachránili. Volal nám před zápasem. Co bude teď následovat, to ještě nevím, ještě jsme to neřešili. Asi už víte, že k nám přijde trenér David Horejš, zatím jsme spolu mluvili jen po telefonu. Teď se vše bude teprve řešit,“ uvedl po zachránění ligové příslušnosti jablonecký kouč Jiří Vágner.

www.fkjablonec.cz

DĚKUJEME ZA PODPORU! Ne vše bylo v sezóně podle našich představ. Historicky druhá účast ve skupině evropského poháru byla super, ale liga se nám letos nevydařila. Ale dílčí úspěch máme a liga v Jablonci pokračuje! V létě se vidíme, vzkázal fotbalový Jablonec svým příznivcům na twitteru. Fotogalerie: twitter FK Jablonec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace