Liberec zabojuje s Hradcem o play off. Obě mužstva mají prakticky totožnou bilanci

25. 11. 2021 | 5:43

Jediný soupeř zbývá Liberci v první polovině extraligy stolních tenistů. Paradoxně půjde o přímý souboj o nejlepší osmičku, tedy účast v play off. Dvě výhry v tabulce má rovněž TJ Sokol PP Hradec Králové. Hraje se ve čtvrtek od 18 hodin.

sttenisZluty
ILustrační foto z www.skstliberec.cz

Obě mužstva mají prakticky totožnou bilanci – dvě výhry, šest porážek a podobné skóre 10:21 v podání Liberce a 9:20 v případě Hradce. V lepší kondici by ale mohli být domácí. „V Havířově jsem po hrůzné sérii zabrali, všichni hráči se zlepšili. Po porážce v Ostravě jsme si měli hodně co říct, moc příjemné to nebylo, ale snad to zabralo,“ doufá trenér Richard Výborný.

Budíček přišel opravdu na poslední chvíli, šňůra porážek se zdála být nekonečná. V Havířově se ale opět pěkně předvedl Egypťan Shouman, když vyhrál oba své zápasy. Radostná podívaná se naskytla i při sledování otočky Jakuba Seiberta s Petrem Davidem a ani Michal Blinka nesehrál s Valentou špatný mač.

V Hradci si nejlepší bilanci drží matador Marek Klásek (3 výhry, 2 porážky). Kladné skóre má ale jako jediný, Jakub Crha má 40% úspěšnost, Vlastimil Buben zůstal zatím na 18 %.

Situace je jednoduchá. Kdo zvítězí, udělá obří krok směrem k vyřazovací části. Nejen, že by utekl protivníkovi, ale dohnal by i KT Praha s KST Ostrava. „Rozhodně nechceme končit sezonu v březnu. Nic jiného než výhru neberu,“ vyzývá bojovně Výborný.

Utkání půjde sledovat v přímém přenosu (již od 17:45) na Arena Sport, Youtube, ale při splnění aktuálních protiepidemických opatření i živě v hale. Dále platí, že za každý bod našeho týmu je pivo zdarma.

SKST Liberec/Martin Protiva

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace