Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Lukáš Krenželok po čtvrté porážce v řadě: Všichni se musí zlepšit ve všem!

26. 10. 2019 | 9:56

Bílí Tygři se proti Karlovým Varům zpět na vítěznou vlnu nevrátili. Energii totiž nevstřelili ani jednu branku a poprvé v sezóně vyšli střelecky naprázdno. „Měli jsme převahu, jenže jsme nedali gól,“ svěřil se po zápase Lukáš Krenželok.

krenželok
Foto: www.hcbilitygri.cz

V úvodu zápasu jste rychle inkasovali a následně trefili tyč. Byly rozhodující momenty utkání?
Obdrželi jsme branku, nijak nás to ale nepoznamenalo. Myslím, že jsme je poté celou dobu tlačili, hráli jsme v jejich obranném pásmu. Měli jsme převahu, jenže gól jsme nedali. Výsledek je takový, jaký je.

Měli jste hodně šancí, které jste ale neproměnili. Dalo by se říct, že vám prostě nebylo souzeno?
Vypadalo to tak. Příležitostí jsme měli dost. Na konci jeli kluci dva na nikoho, jenže je vychytal Jan Bednář. Málo jsme se tlačili do střeleckých pozic.

Byl gólman Energie tou největší překážkou?
Jejich brankář chytal výborně. Hosté navíc hráli obětavě, trefovali jsme jejich hráče a Jan Bednář je podržel. Předbrankový prostor měli dobře pokrytý.

Bylo něco, čím vás Karlovy Vary překvapily?
Ne. Byli jsme připraveni na to, že mohou dát góly z brejků. To se jim povedlo jen při tom prvním gólu, poté udeřili z přesilovek. Nedá se nic dělat, jede se dál.

Máte za sebou čtvrtou porážku v řadě, co je potřeba zlepšit?
Všichni se musí zlepšit ve všem. Musíme zabrat a urvat jedno vítězství, ať se nám vrátí sebevědomí. Myslím, že jsme proti Energii hráli dobře, jen jsme nedali góly. Na začátku sezóny jsme otáčeli zápasy, teď už se ale neprosazujeme. Říkali jsme si, že to nemusí pořád vycházet a teď to přišlo. Musíme všichni hrát poctivě a přetlačit soupeře.

Foto: www.hcbilitygri.cz

www.hcbilitygri.cz