Michal Bulíř je zpět! Snad jsem si ta zranění už vybral, doufá

12. 02. 2020 | 17:56

Útočník Michal Bulíř nabral po zranění ledviny skvělou střeleckou formu, jenže poté se pro změnu ozvalo koleno. Nyní je liberecký forvard opět fit a připraven pomoct týmu v závěrečné fázi sezóny. „Díky repre pauze jsem měl deset dní tréninku. Uvidíme jak to půjde v zápase,“ říká.

hokej bulíř 1
Foto: www.hcbilitygri.cz

Od 19. ledna jsi nehrál. Jaký to mělo důvod?
Měl jsem zranění kolene ze zápasu v Třinci, kde jsem dostal ze strany do nohy.

Utkání proti Třinci jsi ale dohrál.
Myslel jsem si, že to bude dobré. Večer a ráno poté to ale bolelo. Odjel jsem z Třince do Liberce na rezonanci, kde se ukázalo, že nejsou v pořádku vazy a musel jsem se léčit. Podstupoval jsem různé terapie, postupně začal cvičit a nyní se to dalo do kupy.

Asi to mrzelo o to víc, že jsi měl zrovna střeleckou formu, že?
Je to tak. Měsíc a půl jsem nehrál kvůli té ledvině a následně se do toho po několika duelech dostal. Šlo mi to tak, jak bych si představoval, načež přišlo další zranění. Doufám, že už jsem si to nějakým způsobem vybral a je to pro tuhle sezónu vše. Snad budu připravený na play-off.Foto: www.hcbilitygri.czJak je fyzicky či psychicky těžké se vrátit po takové době?
Teď to bylo jiné v tom, že byla reprezentační přestávka, a já jsem mohl trénovat a připravovat se. Při prvním letošním zranění jsem do toho musel hned naskočit, nyní jsem měl deset dní tréninku. Uvidíme, jak to půjde v zápase.

Jak se těšíš?
Hodně. Člověk prostě nechce jen sedět.

Co od střetnutí s Litvínovem čekáš?
V extralize není tým, který by byl vyloženě slabý. Litvínov má rychlé protiútoky a hodně čeká ve středním pásmu. Oni hrají o vše, takže to nejsou vůbec jednoduché zápasy. My musíme potvrdit, že hrajeme doma a že se chceme udržet na čele.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace