Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Musíme dál pracovat, kdykoliv se to může otočit, varuje Lukáš Krenželok

25. 11. 2019 | 12:22

Už už to vypadalo, že zápas Tygrů s Olomoucí dospěje do prodloužení. Jenže pak si do útočného pásma najel Lukáš Krenželok a rychlou střelou mezi nohy zařídil svému týmu sedmou výhru v řadě. „Jen jsem do toho plácnul, naštěstí to tam spadlo. Víc takových!" smál se zkušený útočník.

hoKrenželok
Foto: www.hcbilitygri.cz

Lukáši, jak bys zhodnotil utkání?
Domácí hráli výborně, dobře k nám přistupovali a hodně střel nám zblokovali. To nám dělalo problémy hlavně přesilovkách, nedali nám moc prostoru. Z naší strany to nebylo ono, ale bereme tři body, což nás samozřejmě těší.

Jak bys okomentoval ten tvůj rozhodující gól?
Byl to takový pokus o střelu. Udělal jsem kličku do středu, obránce mě už skoro měl, tak jsem do toho tak plácnul a naštěstí to tam spadlo. Jsme za to rádi, více takových! (úsměv)

V těch posledních deseti minutách to vypadalo, že si za tím gólem jdete, měli jste tlak…
Nevím, jestli to byl tlak, prostě teď tak hrajeme. Od té doby, co jsme měli pět proher v řadě, jsme hodně zjednodušili hru. Předtím jsme to pořád tahali zpátky, ale takhle se už dnešní hokej nehraje. Snažíme si rychleji přihrávat, z čehož plyne více šancí.

Jak ses cítil v posledních minutách takhle vyrovnaného zápasu?
Snažil jsem se hrát zodpovědně, hlavně neudělat chybu. Nakonec naštěstí pro nás jednu chybu udělali oni, čehož jsme naplno využili.

Máte na kontě sedm výher v řadě, nálada v kabině asi musí být dobrá…
Jo, nálada je dobrá, ale pořád musíme dál pracovat a hrát naši hru. Nemůžeme nic vypustit, ono se to hned může otočit. Teď nás čekají Pardubice, připravíme se na ně a zkusíme naši formu potvrdit!

www.hcbilitygri.cz