Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Nová soutěž Zlatá Tygří Trefa vynesla výhry za více než 160 tisíc korun

26. 05. 2019 | 15:00

Hokejová sezona 2018/19 je již minulostí. Kromě skvělých sportovních momentů nabídla také novinky v doprovodném programu. Díky soutěži Zlatá Tygří Trefa si například fanoušci odnesli z Home Credit Areny v součtu přes 160 tisíc korun!
Zlatá Tygří Trefa byla v této sezoně naprostou novinkou.

hoVyhra
Foto: www.hcbilitygri.cz

Přesto příliš dlouho netrvalo, než našla svého prvního výherce. Stalo se tak hned na druhém domácím utkání, kdy se hokejky chopil fanoušek Pepa. A trefil se hned na první pokus! Na úvodní dva zápasy v Home Credit Areně si našlo cestu 11 391 příznivců, což je také částka, kterou si Pepa ze zápasu s Třincem odnesl. Byl tak premiérovým vítězem celé soutěže.
 

 Když se hned na druhém domácím duelu Pepa trefil, nikdo netušil, že na dalšího výherce budeme od září čekat až do ledna. Na ledě míjel jeden soutěžící za druhým, jackpot mezitím stoupal. Zastavil se až na 105 693 Kč, které si nakonec vystřelil teprve čtrnáctiletý Tomáš. Není divu, že v tu chvíli nastala v Home Credit Areně radostná euforie.

 Tomáš sice vyprázdnil jackpot, zdaleka však stále nebyl konec sezony. A tak se v banku Zlaté Tygří Trefy opět začala rýsovat velmi zajímavá částka. Její nárust se zastavil tři domácí kola před koncem, kdy se hokejky na zápase s Hradcem Králové chopil Jarda. Přesná rána z druhého pokusu znamenala, že z utkání odcházel bohatší o 32 298 Kč.

 Přesto nebyl posledním, komu se podařilo jackpot Zlaté Tygří Trefy prolomit. Na posledním domácím utkání s Vítkovicemi se to povedlo také Davidovi, který si na první pokus vystřelil 13 491 Kč. To zároveň znamenalo, že byl celý jackpot v průběhu základní části rozdán beze zbytku.

 Pepa, Tomáš, Jarda a David si tedy v součtu z Home Credit Areny v sezoně odnesli 162 872 Kč. Všem čtyřem výhercům ještě jednou gratulujeme!

Také v příštím ročníku pro vás připravujeme mnoho zajímavých novinek v doprovodném programu v Home Credit Areně. Rozhodně se máte na co těšit!