Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Novým předsedou představenstva fotbalového Jablonce je Petr Flodrman

18. 09. 2023 | 19:29

Novým předsedou představenstva jabloneckého fotbalového klubu je Petr Flodrman. Bývalý hráč a dlouholetý funkcionář Severočechů, který dosud zastával pozici výkonného ředitele, byl do čela představenstva zvolen na srpnové valné hromadě. Prvoligový FK Jablonec to dnes uvedl na svém webu.

flodrman
Foto: www.fkjablonec.cz

Flodrman nahradil Nizozemce Andrého Leonarda Krufa, který oficiálně z osobních důvodů funkci v červenci opustil. Kruf byl v čele představenstva od roku 2016, kdy vystřídal tehdejšího předsedu Fotbalové asociace ČR Miroslava Peltu. Ten stále zůstává faktickým šéfem jabloneckého klubu.

Podle serveru byznysnoviny.cz byl podnikatel Kruf v srpnu odsouzen Obvodním soudem pro Prahu 6 k podmínečnému trestu odnětí svobody na 18 měsíců za poškození věřitele. Součástí tresu je i náhrada způsobené škody ve výši 9,5 milionu korun.

Jablonec je v aktuální prvoligové sezoně čtrnáctý a jako jediný dosud nezvítězil. "Z úspěchů minulosti se nedá žít a ze statistik už vůbec ne. Rozhoduje současná výkonnost a síla týmu. Dlouhodobé vize se v našem případě odkládají do doby, kdy se nám podaří opustit v tabulce místa ohrožující naše setrvání v nejvyšší soutěži. Poslední dvě sezony byly náporem na nervy všech kolem klubu, a tak bych byl rád, aby se to neopakovalo i letos," uvedl Flodrman.

čtk