Pěkná tradice: Bílí Tygři na utkání s Litvínovem poděkují složkám integrovaného záchranného systému

07. 02. 2020 | 9:19

V posledních letech to už je pěkná tradice: Bílí Tygři ani letos nezapomenou na děkovné gesto, kterým vzdávají hold členům a příslušníkům všech složek integrovaného záchranného systému České republiky. Tentokrát se tak stane v průběhu domácího utkání s Vervou Litvínov, které je v Home Credit Areně na programu ve středu 12. února od 18:00.

hoDíkyIZS
Foto: www.hcbilitygri.cz

Liberecký hokejový klub s IZS spolupracuje téměř každodenně, ať už se to týká pořádání extraligových zápasů A-týmu, tak i v rámci mládežnických soutěží a dalších veřejných akcí. Hlavním motivem ceremoniálu je ale především poděkování za velmi náročnou práci v situacích, kdy jde o životy a zdraví nás všech.

Utkání s Litvínovem navštíví několik stovek uniformovaných členů armády, hasičů, záchranné zdravotní služby, policie i jejich hostů. Ještě před úvodním buly předá kapitán Bílých Tygrů Petr Jelínek zástupcům jednotlivých sborů pamětní skleněnou plaketu a v obou přestávkách duelu bude dále oceněno několik desítek příslušníků Policie ČR za věrnou službu.

Nenechte si středeční utkání, jehož součástí bude slavnostní poděkování složkám integrovaného záchranného systému, ujít!

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace