Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Petr Syrovátko junior se stal novým zástupcem českých klubů v představenstvu Hokejové ligy mistrů

12. 06. 2019 | 8:19

Po konci ve Spartě už Petr Bříza nebude dál reprezentovat české kluby v představenstvu Hokejové ligy mistrů. Novým českým zástupcem se stal Petr Syrovátko mladší, viceprezident libereckých Bílých Tygrů. Uvedl to portál www.hokej.cz.

Petr Syrovátko mladšíBříza, jenž na začátku května prodal sto procent akcií pražské Sparty investiční skupině Kaprain finančníka Karla Pražáka, působil vpředstavenstvu Champions Hockey League od jejího znovuzrození v sezoně 2014/15. Mandát je platný na tři roky, minulý rok byl zvolen podruhé, nyní ale z logických důvodů nepokračuje.

Zbylé dva roky z jeho mandátu tak musel zaujmout někdo jiný. Novým zástupcem českých klubů se na valném shromáždění CHL v úterý v Praze stal Petr Syrovátko mladší, viceprezident Bílých Tygrů Liberec a syn Petra Syrovátka staršího, prezidenta libereckého klubu. CHL to oznámila na svých oficiálních webových stránkách.

„Je mi ctí vstoupit do představenstva CHL jako zástupce zakládajících českých klubů. V první řadě bych chtěl poděkovat zástupcům týmů za jejich důvěru,“ zmínil Syrovátko mladší ve zprávě na webových stránkách CHL.„Hokejová liga mistrů je výborná soutěž pro všechny evropské kluby. Do mě, jako nejnovějšího člena představenstva, jsou vkládána mnohá očekávání, která musím splnit,“ dodal.

převzato z www.hokej.cz, další informace jsou na klubových stránkách Bílých Tygrů.

Petr Syrovátko mladší je vpravo.