Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Po roce opět do kopaček! Bílé Tygry čeká 7. června tradiční fotbalová exhibice v Rozstání

22. 05. 2019 | 18:10

Hokejová sezona je sice minulostí, ani léto však neznamená, že by Bílí Tygři zaháleli. Naopak, už v pátek 7. června po roce opět nazují kopačky a nastoupí k tradiční fotbalové exhibici v nedalekém Rozstání!

hoRozstání
Foto z www.hcbilitygri.cz

Každoroční oblíbená fotbalová exhibice v Rozstání vypukne v pátek 7. června a bude součástí velmi bohatého programu. Od 15:30 proběhne turnaj přípravek, v němž se nejmenší Bílí Tygři střetnou se svými fotbalovými vrstevníky. Po nich bude následovat novinka v podobě souboje Zelenka Teamu proti výběru společnosti DGS

Hlavním bodem odpoledne pak bude zápas A-týmu Bílých Tygrů. Ti od 18 hodin vyzvou místní tým TJ Sokol Rozstání. Že se v konkurenci fotbalistů hrajících 1.B třídu Bílí Tygři neztratí, to ukázali už v posledních letech. Před třemi lety zápas přinesl hokejový výsledek, když Tygři zvítězili 5:4, předloni pro změnu zvítězilo Rozstání po penaltovém rozstřelu 3:2. Minulý ročník tohoto pravidelného souboje ovládli hokejisté 3:0, Rozstání jim tak má co vracet.

Velkým lákadlem bude jako vždy i autogramiáda A-týmu, která proběhne po skončení samotného exhibičního zápasu. Fanoušci tak mohou získat podpis jak tradičních opor, tak čerstvých posil. Program uzavře koncert skupiny Prozatimní Řešení.

Jak si tentokrát Bílí Tygři v kopačkách namísto bruslí povedou? Přijďte je v pátek 7. června podpořit a užijte si společně s nimi zábavné fotbalové odpoledne!