Počet vyzyvatelů Tygří letní challenge roste, k vidění bylo už několik parádních výkonů. Zapojte se i vy!

20. 07. 2020 | 5:39

Tygří letní challenge se po dvou týdnech blíží do své poloviny a k vidění bylo už několik parádních výkonů. Kromě hráčů A-týmu se zapojili také zaměstnanci klubu, stříbrný olympijský medailista Michal Krčmář a především příznivci, kteří bojují o hlavní cenu v podobě zájezdu do Polska na Champions Hockey League. A počty soutěžících stále rostou. Zapojte se i vy!

hokej challenge
Foto: www.hcbilitygri.cz

Do challenge se zapojují fanoušci všech věkových kategorií, kteří chtějí překonat sami sebe při výběhu pod lanovkou na Ještěd. Na každého z nich čeká odměna, pro výherce finálových běhů pak i ta největší, kterou je trip na CHL do polských Tych.

Fanoušci už měli možnost vidět dva duely Bílých Tygrů, kdy se nejprve utkali Tomáš Hanousek s Markem Zacharem, následně také kapitán týmu Petr Jelínek s Adamem Musilem. Právě třiadvacetiletý forvard zaběhl trať v čase 11:12, a stal se tak nejrychlejším z Tygrů. Jeho výkon ovšem pokořil stříbrný olympijský biatlonista z her v Pchjongčchangu Michal Krčmář, který se dostal do cíle v úctyhodném čase 9:52.

Počet vyzyvatelů z řad fanoušků ale nadále roste a někteří z nich si navíc své výkony vylepšují, aby se vešli do finálové desítky. Přidejte se mezi ně a otestujte svoji fyzickou zdatnost!

Pravidla Tygří letní challenge

 • Zdolej od 1. 7. do 31. 7. trať Tygří letní challenge pod lanovkou na Ještěd
 • Změř si čas pomocí libovolné běžecké aplikace (adidas Running, Endomondo, Samsung Health apod.)
 • Pošli snímek obrazovky s výsledným časem a zdolanou tratí a svou fotografii z cíle na holanova@hcbilitygri.cz
 • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky ve 3 soutěžních kategoriích (muži, ženy, děti do 15 let včetně)
 • Nejlepších 10 v každé kategorii postupuje do finále, které se uskuteční 14. srpna
 • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
 • Start v Tygří letní challenge je na vlastní nebezpečí
 • Zasláním výsledku a fotografie souhlasí účastník se zpracováním a užitím osobních údajů
 • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv
  Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (+420 731 547 898)

MapkaJak dorazit na start?

1, Autem - Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného je 100 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 - Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří letní challenge obdrží po zdolání trati voucher ve výši 100 Kč na nákup v tygřím fanshopu. K vyzvednutí budou od 13. července oproti jmennému seznamu přímo ve fanshopu v areálu Home Credit Areny. Možnost vyzvednout si voucher bude účastníkovi potvrzena na adresu, z níž odeslal výsledný snímek obrazovky a svou fotografii z cíle.

Nejrychlejších 10 závodníků z každé kategorie postupuje do finálového závodu, který se bude konat v pátek 14. srpna 2020. Účastníci finále budou začátkem srpna kontaktováni s dalšími informacemi.

Pro účastníky finálového závodu budou nachystány pamětní medaile a další dárky. Pro vítěze mužské a ženské kategorie zájezd na venkovní utkání CHL na ledě polského týmu GKS Tychy včetně ubytování na 1 noc pro 2 osoby (vítěz + 1 doprovod)! Vítěz dětské kategorie se pak může těšit na voucher na nákup ve fanshopu ve výši 2 000 Kč.

Aktuální výsledky

Průběžné výsledky Tygří letní challenge budou denně aktualizovány a zveřejňovány na komunikačních kanálech Bílých Tygrů. Sledujte náš web a porovnejte svůj čas s výsledky hráčů A-týmu a ostatními fanoušky! Třeba se i právě vy probojujete do finálové top 10 jedné z kategorií!

Aktuální pořadí

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace