Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Právě vychází historicky první ročenka Bílých Tygrů Liberec

11. 09. 2019 | 20:02

Chcete si udělat dokonalý přehled o nejmladších nadějích i největších oporách Bílých Tygrů? Chcete si připomenout největší hráčské legendy klubové historie a rádi zavzpomínáte na největší úspěchy i zlomové okamžiky libereckého hokeje? Zajímá vás, kdo se stará o doprovodný program a propagaci zápasů, nebo jste pyšný rodič, který najde své dítko na fotografii s ostatními Tygry? Pro Vás pro všechny je určena zbrusu nová ročenka Bílých Tygrů s letopočtem 2018/2019.

rocenka tit
Foto: www.hcbilitygri.cz

Ucelené ohlédnutí za událostmi poslední sezóny si Bílí Tygři připravili vůbec poprvé v historii. Obsáhlá publikace mapuje události a osobnosti klubu od přípravky po výkladní skříň Tygrů, kterou je bezesporu extraligový A tým – vicemistr uplynulé sezóny. Nechybí týmové i profilové fotografie všech hráčů, přehledné složení trenérských a realizačních týmů, stejně jako shrnutí dílčích i celkových výsledků v sezóně. Nechybí ani stránky věnované farmářskému týmu Bílých Tygrů v Benátkách nad Jizerou nebo hokejovým Bílým Tygřicím.

Ročenka rovněž hodnotí sportovní a pedagogickou práci trenérských týmů Bílých Tygrů, spolupráci se školami či mezinárodní vztahy klubu a výměnné pobyty od nejmenších kategorií po akademické týmy. Součástí publikace je rovněž stručný přehled klubové historie, největších úspěchů a profily největších hráčských osobností uplynulých let, jejichž dresy byly slavnostně vyvěšeny pod stropem Home Credit Areny.

Ročenka Bílých Tygrů je vyvedena v barvě, na kvalitním křídovém papíře ve formátu A4. K dostání bude na e-shopu i v klasickém fanshopu Bílých Tygrů už od tohoto pátku, a to za cenu 100 Kč. Výtěžek z ročenky poputuje na tygří mládež. Do jednotlivých kategorií v rámci klubu bude ročenka distribuována prostřednictvím trenérů či vedoucích jednotlivých týmů.

www.hcbilitygri.cz