Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Prodej zvýhodněných permanentních vstupenek pro loňské permanentkáře pouze do 30. června!

18. 06. 2019 | 10:02

V uplynulé sezoně jste patřili mezi majitele permanentních vstupenek, ale zatím s nákupem nové permanentky váháte? Pak už na rozmýšlení nemáte příliš času. Své místo si za zvýhodněnou cenu můžete zajistit pouze do konce června!

hokej tygři vítěz PP 1641
Foto: www.hcbilitygri.cz

Prodej permanentních vstupenek za zvýhodněnou cenu bude na Rotundě probíhat do pátku 28. června, online si je pak můžete zakoupit až do neděle 30. června. Následovat bude týdenní pauza, kdy nebude možné zakoupit permanentky ani jedním ze zmíněných způsobů.

V druhém červencovém týdnu, tedy od 8. července, se prodej permanentních vstupenek opět rozběhne. V tu chvíli půjdou do prodeje i dosud nevyužitá sedadla, která jsou v současnosti blokována pro jejich majitele z loňska.

Z pohodlí domova i v průběhu sezóny za dynamické ceny!

Permanentní vstupenky jsou v prodeji do všech kategorií na tradičních předprodejních místech i online. Cena permanentní vstupenky se pohybuje od 2 500 Kč (fanklub) až po 5 500 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří 2 000 Kč i více v porovnání s nákupem jednotného vstupného!

Majitelé loňských permanentek mohou zakoupit nové celosezónní vstupenky za výhodnější cenu, a to až do 30. června, kdy končí předkupní právo na jejich sedadla z loňské sezóny. Nově mohou své permanentky zakoupit také online v systému Ticketmaster PRO.

Se slevou budou v prodeji také permanentky pro seniory a studenty. Připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za cenu 1000 Kč. Do Česká spořitelna Klubu bude permanentní vstupenka stát 12 000 Kč.

KOUPIT PERMANENTKU ONLINE

Pro novou sezónu přicházejí Bílí Tygři také s výraznými novinkami. Tou první je takzvané „dynamické vstupné“, v praxi to znamená, že si fanoušci mohou zakoupit permanentní i klubovou kartu v průběhu sezóny, přičemž její cena se bude dynamicky měnit podle počtu utkání, které v sezóně ještě zbývá odehrát. I z tohoto důvodu už Bílí Tygři nepočítají s tradiční akcí „permanentky za 50 %“.

Druhou novinkou je možnost změnit umístění permanentní vstupenky, pokud majiteli nevyhovuje umístění sedadla nebo se chce přidružit ke skupině svých známých či přátel. Třetím novým prvkem je pak možnost online přeposlání permanentky, pokud se její majitel nemůže k utkání dostavit. Tuto možnost lze využít na jedno konkrétní utkání i na více zápasů v řadě. Nově si také novopečení majitelé permanentek mohou vybrat z 5 rozdílných vizuálů karet.

Výhody k permanentkám

Kromě samotné permanentky se mohou fanoušci těšit také na tradiční věcný dar s novým tygřím vizuálem. Novinkou je pak možnost nákupu v rámci limitované edice ve fanshopu. Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přináleží také sleva na zboží adidas v prodejně Lion Sport.

Výrazným bonusem je opět předkupní právo na zápasy play-off i na novou sezónu. Permanentka na sezónu 2019/2020 zaručuje rovněž volný vstup na domácí zápasy Bílých Tygrů v základní skupině hokejové Ligy mistrů a také na přípravná domácí utkání.

Zcela nově se mohou držitele permanentek a klubovek těšit na benefity v rámci nového věrnostního programu Bílých Tygrů. Odměny se budou odvíjet od počtu navštívených zápasů v rámci sezóny.

Nenechte si utéct své místo v Home Credit Areně. Budťe součástí týmu!

www.hcbilitygri.cz