Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

PRVNÍ DOMÁCÍ zápas nové extraligové sezony se blíží. Nenechte si ujít start sezony!

27. 08. 2023 | 13:49

Už za tři týdny, tedy 15. září, se můžeš od 18 hodin těšit na tradiční PRVNÍ DOMÁCÍ zápas nové extraligové sezony. Nejen, že nabídne atraktivní derby proti Mladé Boleslavi, ale také bohatý doprovodný program.

1 domácí
Foto: www.hcbilitygri.cz

Nové intro a multimediální prvky

Co by to bylo za sezonu, kdyby si fanoušci nemohli před zápasy užít unikátní předzápasovou multimediální show v hledišti Home Credit Areny. Ani letos nebudeš ochuzen o její novou podobu, která zažije premiéru právě na PRVNÍM DOMÁCÍM. Tak nezapomeň být na svém místě včas, ať ti předzápasová show neuteče!

Rozšíření Klubu legend

Při příležitosti PRVNÍHO DOMÁCÍHO se můžeš těšit na další tři nové členy v tygřím Klubu legend. Po boku Petra Nedvěda, Branka Radivojeviče, Jána Lašáka a dalších legend libereckého hokeje stane trojice jmen z blízké i vzdálenější minulosti, která se výrazným způsobem zapsala do historie klubu. Konkrétní jména se dozvíš až před samotným utkáním, už teď však slibujeme, že se máš nač těšit!

Partnerské aktivity

Zajímavý program si pro tebe chystají také tygří partneři. Už před Home Credit Arenou si budeš moci zasoutěžit o zajímavé ceny nebo si vyzkoušet zajímavé aktivity. Připraveny pro tebe máme také zajímavé dárky, máš tedy o důvod více dorazit na zápas včas. Můžeš si být jistý, že se ti to vyplatí!

Svijanský Beer Point

Od nové sezony dozná změn také nabídka cateringu. Máš chuť na vychlazené Svijany? Vyraž do nově vybudovaného Svijanského Beer Pointu, který najdeš poblíž hlavního vstupu na místě bývalého dětského koutku. Vychutnej si pivo načepované automatickými pípami RevolMatic, které zrychlí čepování a nikdy neošidí míru!

Cashless stánek

V bufetu mezi hlavním vstupem do Home Credit Areny a fanshopem už nezaplatíš hotovostí. Pro zrychlení obsluhy na tomto exponovaném místě bude nově fungovat v cashless režimu, umožní tedy pouze platbu kartou. Díky tomu se můžeš těšit na rychlejší obsluhu a odbavení zákazníků.

A mnoho dalšího...

To ovšem stále není vše. Dále se můžeš těšit také na upravenou podobu McDonald's Tygří Trefy s novým výběrem soutěžících, nové prvky infotainmentu, přestávkové soutěže a mnoho další. Jak vidíš, máš se v pátek 15. září od 18 hodin nač těšit. Buď u toho! Vstupenky si můžeš tradičně zajistit v síti Ticketportal.

KOUPIT VSTUPENKY

www.hcbilitygri.cz