Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Slavia uplatnila opci na přestup Tarase Kačaraby, ukrajinský stoper působil v Liberci  tři roky

02. 01. 2022 | 12:19

Stoper Taras Kačaraba, který letošní rok strávil na hostování v pražské Slavii, definitivně zůstává v Edenu. Pražský klub na něj totiž uplatnil opci na přestup. Rychlonohý ukrajinský obránce v Liberci působil tři roky.

karačaba
Foto: www.fcslovanliberec.cz

Kačaraba poprvé oblékl dres našeho mužstva zkraje roku 2018, kdy přišel z ukrajinského Šachtaru Doněck v rámci hostování. Slovanu se pak v červenci 2019 podařilo získat Tarase na přestup. Současný ukrajinský reprezentant za náš klub odehrál celkem 81 ligových zápasů, v nichž zapsal tři branky a dvě asistence, jednou se trefil také v Evropské lize, a to do sítě Gentu.

Na začátku letošního roku zamířil do Edenu na půlroční hostování s opcí, které bylo následně prodlouženo o další půlrok. Opce na přestup byla nakonec uplatněna a zanedlouho sedmadvacetiletý hráč se tak stává kmenovým hráčem Slavie Praha.

Tarasovi děkujeme za odvedené služby v našem dresu a přejeme mu hodně štěstí do budoucna!

www.fcslovanliberec.cz