Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Slovan Liberec opět testuje srbského záložníka Bosančiče

18. 06. 2019 | 8:01

Fotbalisté Liberce zahájili letní přípravu na novou sezonu tradičními fyzickými testy v Praze a první trénink pod novým koučem Pavlem Hoftychem absolvují v úterý. V severočeském klubu je na zkoušce srbský záložník Miloš Bosančič, který už ve Slovanu dvakrát působil. Liberečtí o tom informovali na svém webu.

Jednatřicetiletý Bosančič s Libercem v roce 2012 získal ligový titul. Naposledy za Slovan nastoupil vloni v květnu v závěru minulé sezony a celkem za něj odehrál 101 ligových zápasů s bilancí 14 branek.

Severočeši na startu přípravu testují také dalšího srbského záložníka Bojana Dordiče z druholigového Varnsdorfu. Odtud se z hostování vrátili do Liberce Petr Heppner a Adam Ondráček, z juniorky se zapojí do přípravy A-týmu Lukáš Hasalík, Dominik Gembický a Korejec Ju Kang-hjon.

Kádr Slovanu opustil reprezentační útočník Libor Kozák, který posílil Spartu. Hostování vypršelo Janu Sýkorovi s Danielem Köstlem a smlouva skončila Filipu Oršulovi. Karel Knejzlík míří na zkoušku do Opavy.

Liberec v uplynulé sezoně skončil v lize šestý a unikla mu účast v evropských pohárech.

čtk