Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Slovan Liberec získal nigerijského fotbalového útočníka Chideru Micheala Okoha

05. 09. 2023 | 21:16

Slovan Liberec získal nigerijského fotbalového útočníka Chideru Micheala Okoha, jenž v minulé sezoně působil na Maltě. Desátý tým prvoligové tabulky na svém oficiálním webu uvedl, že urostlý hráč přijde na hostování do konce sezony s opcí na přestup.

okoh
Foto: www.fcslovanliberec.cz

"Jedná se o mladého talentovaného hráče, který u nás byl v létě na testech, při nichž nás zaujal, a proto jsme se rozhodli dát mu šanci," uvedl sportovní ředitel Slovanu Zdeněk Koukal.

Okoh v předchozím ročníku hrál za tým Mosta, v jehož dresu nastřílel 14 branek. "Jsem šťastný, že budu působit v Liberci. Je to pro mě velká šance dál se zlepšovat. Přechod z Afriky do Evropy v tak nízkém věku pro mě nebyl jednoduchý. Chtěl bych se prosadit do základní sestavy a svými góly přispět k týmovým úspěchům," řekl 193 cm vysoký fotbalista.

čtk