Středeční finále MOL Cupu proti Spartě je vyprodané, lístky na Slavii jdou ještě do prodeje

30. 06. 2020 | 5:55

V tomto týdnu čekají stadion U Nisy dvě velké fotbalové bitvy proti slavným pražským soupeřům, nejprve si to ve středu rozdáme ve finále MOL Cupu proti Spartě, v neděli pak v ligové nadstavbě proti Slavii. Zatímco finále už je vyprodané, lístky na Slavii ještě půjdou do prodeje.

fotbal slovan-banik2
Foto: Artur Irma

Slovan - Slavia

Permanentkáři

Na tento zápas už bude možný vchod na celoroční permanentní vstupenky bez nutnosti vyzvednutí náhradní vstupenky. Pouze nebude garantováno místo na permanentce z důvodu dodržení nutných rozestupů (obsadit lze každou druhou sedačku a každou druhou řadu).

Ostatní

Prodej vstupenek do naplnění aktuálně povolené kapacity odstartuje na pokladnách stadionu U Nisy při středečním pohárovém finále. Upozorňujeme, že aktuální předpisy LFA neumožňují vstup hostujícím fanouškům.

Fanynky a fanoušci libereckého fotbalu, těšíme se na Vaši návštěvu a předem děkujeme za Vaši podporu. Společně to dotáhneme!

www.fcslovanliberec.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace