Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Tygři mají možnost získat osmou výhru v řadě, dnes vyzvou Pardubice. Už ve čtvrtek se na domácím ledě utkají s Kometou

26. 11. 2019 | 7:00

Hokejové Bílé Tygry čeká náročný týden. Po sérii sedmi vítězství před sebou mají domácí dvojzápas. Nejprve v úterý 26. listopadu v 18 hodin přivítají Dynamo Pardubice, o dva dny později pak vyzvou v Home Credit Areně brněnskou Kometu. Utkání je kvůli přímému přenosu O2TV přesunuto už na čtvrtek 28. 11. od 18:00

 

hoDvojPozv
Foto: www.hcbilitygri.cz

Po nedělním zápase až na třetí místo!

Šelmy v neděli uspěly na Hané, kde sice po první třetině vedly, ale Kohouti dokázali ve druhém dějství srovnat na 1:1. Duel už vypadal, že půjde do prodloužení, jenže v poslední minutě poslední periody vsítil Lukáš Krenželok branku, a tak se Severočeši mohli radovat ze zisku tří bodů!

Tygři zaznamenali nad Olomoucí sedmé vítězství v řadě, které je posunulo na třetí příčku v tabulce extraligy. V čele tabulky je usazena Sparta a na druhém místě je Třinec, na který Severočeši ztrácejí pouze tři body. Šelmy ale mají o tři zápasy méně než Oceláři. Liberci na záda dýchá Plzeň, která je v pořadí o jediný bod za Tygry.

Foto: www.hcbilitygri.cz

Pernikáři se trápí

Z posledních deseti utkání Dynamo vyhrálo jen jednou, plný bodový zisk přivezlo z derby proti Hradci Králové, kde pardubičtí hokejisté vyhráli 5:2. Nízký počet bodů vypovídá i o tom, kde se Pardubice v tabulce nachází - na posledním místě, kde místo sdílejí spolu s Vervou Litvínov. Celek z města perníku bude chtít v Liberci urvat tři body, aby se odpíchl ode dna.

Prohry nebyly jediným problémem, který muselo vedení Pardubic řešit. Na začátku října rozvázal smlouvu s Dynamem útočník a bývalý kapitán Tomáš Rolinek, který teď nastupuje za druholigové Vrchlabí, kvůli neshodám v klubu. Kromě Rolinka opustil klub také útočník Marek Hovorka, který se v minulé sezóně z nemalé části zasloužil o záchranu Pardubic v extralize.

První společný duel vyhrálo na domácí půdě Dynamo

V Pardubicích Tygři podlehli Východočechům 3:2. Dynamo vyhrálo díky podařeným přesilovým hrám, kde se prosadilo dvakrát, naopak šelmy ani jednou. Dvěma góly, v první a třetí třetině, se blýskl Michal Birner, kterého jsme v nedávných zápasech, proti Litvínovu a Zlínu, neviděli nastupovat v dresu Liberce, protože byl zraněn. Při posledních duelech proti Kladnu a Olomouci nastoupil a je připraven hrát i proti Pardubicím.

Přijďte Tygrům zafandit a podpořit je svými hlasivkami! Budou se prát o druhé místo v tabulce a osmou výhru v řadě! Zápas začíná v úterý vhozením buly přesně v 18 hodin.

www.hcbilitygri.cz