Útočník Michal Bulíř bude po návratu do Liberce kapitánem Bílých Tygrů

09. 08. 2022 | 19:42

Útočník Michal Bulíř se po návratu k hokejistům Liberce stal kapitánem týmu. V pozici lídra Bílých Tygrů vystřídal Petra Jelínka, který funkci vykonával čtyři roky. Bulíř se na sever Čech vrátil po sezoně strávené v Plzni, kde zažil životní ročník - v 53 utkáních zaznamenal 56 bodů za 27 gólů a 29 asistencí. Byl třetím nejproduktivnějším hráčem základní části a podělil se o druhé místo mezi střelci.

"Michal se vrátil domů, podepsal dlouhodobou smlouvu a já jsem přesvědčený, že je připraven společně s celým týmem směřovat k úspěchům a být vůdčí osobností a vzorem nejen na ledě, ale i mimo něj," uvedl na klubovém webu trenér Patrik Augusta.

Bulíř se bude snažit v nové roli mimo jiné přispívat k vytvoření dobré atmosféry v týmu. "Abychom byli skvělá parta a někam to dotáhli. Ale není to samozřejmě jen o mně. Nás zkušených je tam víc, kteří si umí říct své," řekl liberecký rodák, který v pátek oslaví 31. narozeniny.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace