Útočník Václav Sejk odešel ze Sparty na hostování do Jablonce, Sparta si ho může v zimě stáhnout

22. 06. 2022 | 20:22

 

Fotbalový útočník Václav Sejk odešel ze Sparty na roční hostování do Jablonce. Pražané si ho budou moci stáhnout zpět v zimní přestávce. Kluby o tom informovaly na svých webech. "Musím říct, že právě trenér Horejš mě přesvědčil pro cestu sem do Jablonce. Představil mi svůj plán a ambice. To se mi líbilo a líbí se mi jeho přístup, ať už ke mně nebo k celému týmu v Jablonci. To mě sem přimělo jít a jsem rád za tu šanci," řekl dvacetiletý Sejk.

Severočeši hráli až téměř do konce minulého ligového ročníku o udržení. "Jablonec vnímám jako kvalitní tým. V posledních letech se hrálo nahoře, minulý podzim ve skupině Evropské konferenční ligy, takže hodně ambiciózní tým. Bohužel konec minulé sezony nebyl podle představ klubu, ale doufám, že v téhle sezoně navážeme na tu předminulou a umístění bude podle toho vypadat. I s tím sem jdu, abychom hráli nahoře a byl to i pro mě v kariéře krok nahoru," uvedl reprezentant do 21 let.

Jarní část uplynulé sezony strávil Sejk na hostování v Teplicích, za něž dal čtyři branky ve 13 ligových utkáních, další branku zaznamenal v úspěšném barážovém dvojzápase s Vlašimí. V Jablonci se potká s univerzálem Matějem Polidarem, který rovněž přišel k severočeskému celku na roční hostování ze Sparty. I jeho si Letenští mohou v zimě stáhnout zpět.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace