Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

V pondělí 3. června zahájí Bílí Tygři letní přípravu na sezonu 2019/2020

30. 05. 2019 | 16:05

Uplynulá sezona se Bílým Tygrům díky finálové účasti protáhla až do konce dubna, a tak přípravu na nadcházející ročník tým zahájí později než většina extraligového pole. K prvnímu tréninku letní přípravy na novou sezonu 2019/2020 se hráči sejdou v pondělí 3. června v 8.30 v Home Credit Areně.

hokej tygři posilovna
Foto: www.hcbilitygri.cz

Trenérský tým, nově ve složení Patrik Augusta - Jiří Kudrna - Martin Láska, bude mít k dispozici většinu současného kádru s výjimkou hráčů, kteří se v letním období připravují individuálně. Stejně jako v předcházejících čtyřech úspěšných sezónách bude mít na starosti letní fázi přípravy kondiční trenér Bílých Tygrů Aleš Pařez.

Samotnému tréninku bude předcházet krátký briefing hráčů s trenéry. Poté se tým přesune na některou z tréninkových ploch areálu Sport Parku Liberec, kde bude nabírat kondici v celém průběhu přípravného období.

Jako je už zvykem v posledních letech, Bílí Tygři si zpestří letní přípravu ve druhé polovině června týdnem na ledě, kdy se zaměří na ryze hokejové dovednosti. Ty by ostatně měly svěřenci trenéra Patrika Augusty pilovat v průběhu celého června, kdy budou podobně jako loni jednou týdně dojíždět na led do Prahy.

V červenci se pak už letní dril definitivně přesune na ledovou plochu do finální fáze přípravného období. To vyvrcholí čtyřmi srpnovými přátelskými duely, ve kterých Tygři budou ladit formu na start hokejové Ligy mistrů a Tipsport extraligy.

www.hcbilitygri.cz