Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Vyrazte v sobotu za Tygry na Vratislavické slavnosti!

17. 08. 2019 | 5:15

Předposlední prázdninový víkend se ve Vratislavicích ponese v slavnostním duchu. Uskuteční se zde totiž již 24. ročník oblíbených Vratislavických slavností. A Bílí Tygři si tuto akci nenechají ujít!

slavnosti
Foto: www.hcbilitygri.cz

Vratislavické slavnosti v sobotu od 14 hodin jako vždy nabídnou bohatý program pro děti i dospělé. Ti nejmenší se mohou těšit na spoustu her, soutěží a představení, na své si přijdou ale také dospělí, kteří mohou vyrazit na koncert kapely Mirai nebo zpěváka Michala Hrůzy.

Pro hokejové fanoušky si pak program připravili také Bílí Tygři. Ti si pro své příznivce na místě nachystají stanoviště, v němž si budete moci zasoutěžit a vyhrát zajímavé ceny. Pro děti budou připraveny oblíbené aktivity, jako hod míčkem do tygří tlamy nebo tygří puzzle, dospělí si zase budou moci zahrát stolní tenis nebo stolní fotbal. K dispozici bude i stánek fanshopu s tygřími fanpředměty. A dojde i na speciální výzvu!

Doražte v sobotu od 14 hodin s celou rodinou do Vratislavic a užijte si pohodové odpoledne! Těšíme se na vás.

Více o akci naleznete ZDE.

www.hcbilitygri.cz