Záložník Lukáš Červ přestoupil ze Slavie do Liberce, Pražané ho mohou odkoupit

23. 06. 2022 | 6:27

Záložník Lukáš Červ přestoupil ze Slavie do Liberce, s nímž podepsal dlouhodobou smlouvu. Pražané ale mají právo zpětného odkupu jednadvacetiletého fotbalisty za předem určenou částku. Kluby o tom informovaly na svých webech.

fotbalNew
Foto z www.slovanliberec.cz

"Jedná se o stejný model jako u Denise Višinského. Hráči si díky přestupu získávají pevnou pozici hned od začátku a svými výkony si mohou říct o další zájem Slavie v budoucnu," řekl sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek na klubovém webu.

Červ odehrál v lize za Slavii jediný zápas. Dalších 21 startů v nejvyšší soutěži, v nichž dal dvě branky, přidal v Pardubicích, kde hostoval v minulé sezoně.

"Na nové angažmá se moc těším, protože jsem strávil dvě sezony na hostování. Byl jsem rád, že se teď naskytla možnost trvalého přestupu do Slovanu. Vím o Slovanu, že je to rodinný klub, je tu dobrá atmosféra i zázemí. To vše se mi hned v první den potvrdilo a zapůsobilo to na mě," uvedl Červ.

"Trenéra Kozla znám z mládežnických reprezentací, on mě také zná, hrálo se mi pod ním vždy dobře. Ještě nejsem po zranění z reprezentačního zápasu zdravotně úplně v pořádku, ale už je to lepší. Těším se na příští sezony v Liberci a doufám, že se bude dařit týmu i mně," prohlásil reprezentant do 21 let.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace