Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Zápas s Plzní se dnes nehraje, přesouvá se až na 25. února příštího roku

18. 10. 2019 | 15:42

V průběhu října zasáhly do rozpisu zápasů hned dvakrát termínové změny. Připomínáme, že tento pátek, tedy 18. října, se zápas s Plzní v Home Credit Areně neodehraje, jeho nový termín byl po dohodě klubů určen na 25. února od 18 hodin.

hoPLz3
archivní foto

Nejbližším utkáním Bílých Tygrů v extralize měl být dle původního kalendáře zápas 11. kola na domácím ledě proti Plzni, který se měl odehrát v pátek 18. října od 18 hodin. Vzhledem k termínovým kolizím se ovšem tento zápas v pátek neodehraje.

Jako nový termín zápasu bylo určeno úterý 25. února, úvodní buly padne v 18 hodin. V příštím týdnu bude rovněž spuštěn prodej vstupenek na tento zápas, v ten moment si tak budete moci zajistit lístky na skutečně všechny zbývající zápasy základní části sezony 2019/20.

Změna se dotkla také venkovního zápasu na ledě Plzně, který se měl odehrát v neděli 1. prosince. Ten byl pro změnu přesunut na úterý 14. ledna. Bílí Tygři tak během dvou měsíců odehrají na závěr základní části hned čtyři zápasy proti plzeňským Indiánům.

V extralize se na domácím ledě Tygři představí znovu v pátek 25. října, kdy pod Ještěd dorazí Karlovy Vary, a následně v neděli 27. října, kdy hostí Mountfield HK.

Vstupenky na tyto a všechny další domácí zápasy základní části si můžete zakoupit již nyní v síti Ticketmaster, případně osobně na Rotundě v areálu Home Credit Areny.

www.hcbilitygri.cz