Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Změny v termínové listině Bílých Tygrů. S Pardubicemi doma až v listopadu, pro zápas s Plzní se termín hledá

25. 09. 2019 | 19:05

Extraligová sezona je v plném proudu, její rozvrh však stále doznává některých změn. Ty se v říjnu dotknou také Bílých Tygrů, a to hned ve dvou případech. Přesun se týká zápasů s Plzní a s Pardubicemi.

hokej aréna 5
Foto: www.hcbilitygri.cz

V pátek 11. října měli Bílí Tygři dle rozlosování nastoupit v Home Credit Areně proti pardubickému Dynamu. Vzhledem ke kolizi s jinou akcí pořádanou v libereckém hokejovém svatostánku však v tomto termínu nemůže být zápas uskutečněn. Oba celky se tak dohodly na prohození pořadatelství.

Zápas 11. října se uskuteční v Pardubicích, naopak zápas, který se měl odehrát v úterý 26. listopadu na východě Čech, se bude konat v Home Credit Areně.

Vzhledem k prodeji vstupenek na všechny zápasy základní části si mohli někteří fanoušci zakoupit svá místa na zápas s Pardubicemi dříve, než změna termínu vešla v platnost. Tyto vstupenky budou i přes uvedení starého data zápasu platné a umožní fanouškům vstup na zápas v novém termínu, tedy 26. listopadu.

Pokud fanoušci zakoupili vstupenky na původní říjnový zápas s Pardubicemi a vědí, že na zápas 26. listopadu nemohou dorazit, mohou až do 11. října využít práva vstupenky vrátit s tím, že jim bude zpět vráceno plné vstupné. V případě nákupu online se prosím obracejte přímo na společnost Ticketmaster, v případě fyzického nákupu mohou být vstupenky vráceny na prodejním místě na Rotundě.

Změna se bude již s jistotou týkat také zápasu s Plzní, které se mělo odehrát o týden později - 18. října od 18 hodin. Ani tentokrát však vzhledem k termínové kolizi není možné v Home Credit Areně zápas uskutečnit. Oba kluby aktuálně společně hledají nový vhodný termín, který bude záležet mimo jiné na jejich výsledcích v CHL a s tím související naplněností termínové listiny.

Vstupenky na zápas 11. kola proti Plzni zatím nejsou v prodeji. Předprodej se rozběhne teprve ve chvíli, kdy bude pevně stanoven termín.

www.hcbilitygri.cz