Inkubátor Lipo.ink spouští nový program MasterMind Posilovna pro začínající podnikatele

22. 11. 2020 | 8:45

Liberecký podnikatelský inkubátor přichází s novou službou MasterMind Posilovna pro ty, kteří mají nápad a jsou pevně rozhodnutí vrhnout se do podnikání.

krajský úřad EDmad 1
Foto: Mad

“Po vzoru celosvětově úspěšného konceptu MasterMind jsme sestavili program pro začínající podnikatele, který doplňuje naše stávající služby. Na MasterMind Posilovnu přímo navazuje program Posilovna určený už hotovým týmům, kteří svůj nápad dokázali realizovat a teď pracují na jeho rozvoji a prodeji,” popisuje Antonín Ferdan z Lipo.ink.

Jedna skupina MasterMind Posilovny bude čítat maximálně pět osob, které závazně absolvují deset setkání. “Program pomůže těm, kteří jsou rozhodnutí podnikat, ale ještě nemají hotový finální produkt, potřebují sestavit svůj tým nebo jim schází finance,” říká Ferdan a dodává: “Stejně jako ostatní naše služby je i tato bezplatná díky podpoře Libereckého kraje.”

Konference o cirkulární ekonomice v Libereckém kraji

Nový program Ferdan představí v úterý 26. 11. 2020 na online fóru Cirkulární ekonomika, šance pro Liberecký kraj, kterou v rámci RIS3 pořádá ARR - Agentura regionálního rozvoje. Vystoupí zde i zakladatelka a ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky Soňa Jonášová a dalších pět odborníků. “Na fóru se představí řečníci z celého Česka i Libereckého kraje. Prezentovat budou fungující iniciativy, příklady dobré praxe a možnosti financování projektů z oblasti cirkulární ekonomiky,” říká Lukáš Jokl, pořadatel fóra. Více informací naleznete zde.

TZ/Barbora Jónová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace