Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Netradiční módní přehlídka napříč generacemi zcela zaplnila liberecké lázně

22. 11. 2019 | 10:01

Komunitní středisko Kontakt Liberec ve spolupráci se Střední průmyslovou školou textilní v Liberci uspořádalo netradiční Módní přehlídku.

přehlídka 1 FUN 1142 1
Módní přehlídka napříč generacemi

V úterý 19. listopadu se na přehlídkovém mole představily studentky textilní školy v Liberci, ale také o dvě generace starší dámy, které zkušenosti s modelingem zatím neměly žádné. Ovšem, co na tom záleží, kde je vůle, je i cesta. A tu společnou našly.

Návštěvníci mohli shlédnout kolekci historické módy s názvem Liberec jako město Liebiegů a také Liberec jako Textilana, která obléká moderního člověka. Divadelní kostýmy zapůjčené z Divadla F. X. Šaldy krásně posloužily pro představení dobové módy.Módní přehlídka napříč generacemiOpodál nezůstala ani studentská tvorba, kterou studenti textilní průmyslovky představili v celkem pěti kolekcích. Ovšem zlatým hřebem večera byly dvě kolekce, které společně představily dámy, které by mohly být babičkami svých předváděcích partnerek a společně předvedly kolekci nazvanou Liberec jako město sportu a Liberec jako město módy. Seniorky s velkou grácií vynesly sportovní modely zapůjčené od firmy Decathlon a inspiraci pro nadcházející podzim a zimu od firmy C&A.Módní přehlídka napříč generacemiŽe senioři nepatří do starého železa, demonstrovaly seniorky na přehlídkovém mole tím nejlepším způsobem. Nikdo z přítomných nepochyboval o tom, že jsou velmi aktivní, mají velký elán do života a jsou velkým obohacením, nejen uskutečněné módní přehlídky. Krásné ženy bez ohledu na věk zprostředkovaly návštěvníkům módní přehlídky nezapomenutelný zážitek.

TZ