Příměstský tábor Hravé prázdniny zasvětí děti mj. do tajů golfu a vezme je do zákulisí extraligového hokeje

29. 04. 2022 | 14:23

Jako každý rok se vaše ratolesti mohou těšit na oblíbený příměstský tábor Hravé prázdniny, který se uskuteční v několika turnusech v areálu Sport Parku Liberec. Máte doma malého sportovce? Neváhejte a přihlaste ho!

golfDítě
archivní foto

Hravé prázdniny patří k nejoblíbenějším příměstským táborům na Liberecku a rozhodně na nich na děti čeká nejvíce pohybu a sportu. Děti ve věku od 6 do 15 let se mohou těšit na sedm týdenních turnusů strávených nejen sportem. První turnus začne už 11. července a registrace jsou v plném proudu!

Ani letos nebudou chybět oblíbené součásti Hravých prázdnin, bez kterých by to už „nebylo ono“ – prohlídka šaten A týmu Bílých Tygrů za doprovodu jednoho z hráčů, spousta sportovních zážitků, kdy si děti vyzkouší méně i více známé sporty, bruslení s bruslařskou školou Bruslička, výlet do Nisa Parku Vratislavice nebo hokejový trénink v Sense Areně.

Program příměstského tábora Hravé prázdniny však čeká také nových bodů programu – třeba možnost vyzkoušet si golf! To bude možné díky spolupráci s libereckým Golf Klubem Ypsilon, jehož instruktoři dětem představí základy správného švihu a další součásti tohoto sportu díky metodice SNAG golfu. Ta je určena speciálně pro děti a vychází i z toho, že děti mají ideální předpoklady k tomu, aby základy golfu pochytily jednoduše a bez problémů.

Malí účastníci Hravých prázdnin se tak seznámí se zdánlivě nedosažitelným sportem, který je ale vhodný skutečně úplně pro každého. Další oblíbený program bude formou například Decathlon zóny, kde si tradičně budou moci zahrát ping pong, tenis na tyči, badminton nebo zastřílet z luku.

A co samozřejmě zůstane stejné a osvědčené, je důraz na správný a zdravý pohyb, kvalitní rozcvičky a zdravé a plnohodnotné stravování – o to vše se postarají specialisté ze Sport Park Medical či Globusu Česko Liberec. Všechny detaily o pojetí tábora, ale také přihlášky najdete ZDE.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace