Rehabilitační centrum je na nové adrese ve Voroněžské ulici 13. Přestěhovalo se do většího

23. 11. 2021 | 9:47

Liberecké rehabilitační centrum SAREMA, které mnoho let sídlilo v centru města v budově pošty, se přestěhovalo na novou adresu. Od začátku listopadu pacienti najdou své služby v někdejším Uni hotelu v budově H Technické univerzity, ekonomické fakulty na Voroněžské ulici 13.

rehabilitaceSarema
Foto: Sarema

„Rozsah rehabilitačních služeb není omezen, naopak, díky větším prostorám se můžeme více a kvalitněji věnovat všem klientům. Do prvního podlaží je přístup pohodlně výtahem, takže věříme, že změnu přivítají všichni pozitivně,“ říká Jan Lorenc, generální ředitel SAREMA.

Možnost registrace pacientů je na čísle 777 104 652.

Sarema Liberec s.r.o. vznikla v roce 1999 a zabývá se léčebnou rehabilitací a prevencí pohybového aparátu dětí, mladistvých, sportovců a dospělých. Klientům nabízí také intenzivní neurorehabilici, pomocí unikátních metod Therasuit a Theratogs. V roce 2017 služby rozšířila o sociální rehabilitaci (následnou přimo navazující péči). Pobočky má v Liberci a Brně.

http://www.sarema.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace