Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

S rodinou do Vesce lze 21. května vyrazit stojedenáctkou z Fügnerky. Program cílí na všechny generace

08. 05. 2023 | 10:16

Tradiční akce S Rodinou do Vesce se letos 21. května uskuteční společně s ČT Author Cupem. O co se jedná? Chystá se den plný zábavy, hudby a atrakcí pro děti, jejich rodiče a prarodiče.

dětiBežícíRadost
archivní ilustrační foto

Program pro rodiny s nejmenšími dětmi, pro školáky i středoškoláky. Představí se zde sportovní kluby, zájmové kroužky, volnočasové aktivity a  složky Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje.

grafika Kalendář LibereckaDěti si mohou vyzkoušet různé sportovní disciplíny pod odborným dohledem. Akce formou prezentací a zábavných her nabízí dětem smysluplné trávení volného času. Návštěvníci ocení i prezentace autosalonů a možnost prohlídky vozů různých značek na jednom místě.

Akce bude probíhat 21. května 2023 od 10.00 do 18.00. Vstup je zdarma, stejně jako  kyvadlová doprava speciální linky 111 z Fügnerovy ulice.

TZ/Martina Michalová