Ve Sport Parku Liberec ožije i kultura. Na Mini Létofest dorazí kapela Mirai

29. 08. 2020 | 11:59

V sobotu 5. září se kromě sportu do areálu Sport Parku Liberec vrátí i kultura – na centrálním parkovišti se od 18 hodin uskuteční komornější verze oblíbeného festivalu Mini Létofest 2020, na kterém vystoupí kapely Hitfakers a Like-It a headliner festivalu Mirai.

mirai hcbt
Foto - zdroj: www.hcbilitygri.cz

„Jsme rádi, že i před všechna omezení a nařízení vlády, která na pořadatele kulturních akcí dopadají, se podařilo organizátorům najít způsob, jak akci uskutečnit. Mini Létofest je tak první koncert, který se v areálu Sport Parku Liberec uskuteční od vypuknutí pandemie,“ sdělil Lukáš Přinda, jednatel SFM Liberec.

Koncerty se odehrají od 18 hodin přímo na centrálním parkovišti Home Credit Areny. Vstupenky je možné zakoupit již nyní v předprodeji v síti Ticketportal nebo Ticketmaster a na pokladně Rotunda v Home Credit Areně. Vstupenky na Mini Létofest stojí 490 Kč a budou se prodávat do dvou oddělených sektorů.

Vstup do areálu Mini Létofestu 2020 bude možný od 17:00, a to pouze pro osoby s platnou vstupenkou. Celá akce se uskuteční za dodržování všech platných nařízení Ministerstva zdravotnictví pro venkovní akce.

TZ/Pavlína Tomisová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace