Zdoláním schodů na Městském stadionu si sportovci procvičili výbušnost, nyní je na řadě vytrvalost

02. 03. 2021 | 6:50

Projekt Neseď, makej! pokračuje. Odstartovala třetí výzva, v které budou mít malí sportovci za úkol zdolat 1400 metrů dlouhou trasu Sport Parkem Liberec. Zapojte se i vy! Zatímco posledně si sportovci během vyskákání schodů na Městském stadionu procvičili výbušnost, nyní je na řadě vytrvalost.

SportPark1 (1)
archivní ilustrační foto

Jak dlouho vám bude trvat, než zdoláte inline dráhu, jež vede celým Sport Parkem Liberec? Má přesně 1 400 metrů. Právě tato trasa bude v novém týdnu váš cíl.

A nezapomeňte, že je i během výzvy nutné respektovat veškerá protiepidemická opatření. Prosíme, abyste nosili pokrývku úst a nosu a abyste omezili kontakt s osobami mimo svou domácnost. Udržte se s dětmi v kondici i během lockdownu!

Každé pondělí po dobu jednoho měsíce bude vyhlášena nová výzva – pro zapojení se do ní stačí vyrazit do areálu Sport Parku Liberec, pomocí QR kódu načíst formulář, díky němuž se soutěžící přihlásí do dané části výzvy. Na každého, kdo se do výzev zapojí, čekají drobné odměny, pro nejšikovnější a nejpilnější sportovce si pak organizátoři akce připravili zajímavé věcné ceny, stejně tak jako pro ty, kteří se zapojili do všech částí výzvy.

Celá výzva je určena pro všechny děti až do věku 15 let, jednotlivá ocenění pak budou vyhlašována ve čtyřech kategoriích – do 6 let, od 7 do 9 let, od 10 do 12 let a od 13 do 15 let.

Do akce se zapojily i známé osobnosti z oblasti sportu. Patronem se stal například Patrik Augusta, trenér Bílých Tygrů Liberec. Akci dále podporuje fotbalista a sportovní manažer Jan Nezmar. Zapojí se i kluby z areálu Sport Parku Liberec a jejich členové.

Více informací o výzvě Neseď! Makej! najdete na www.sportparkliberec.cz nebo na facebookové stránce Home Credit Areny.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace