Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Policie od rána řeší už dvě nehody na rychlostních silnicích, jednu ve směru na Prahu, druhou na Děčín

112
02. 10. 2019 | 9:31

Dnes krátce po sedmé hodině ranní jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla Kia Picanto na silnici I/35 ve směru od Liberce na Prahu. Ze zatím nezjištěných příčin v klesání z Jeřmanic k Rádelskému mlýnu řidička s vozidlem havarovala do svodidel, kdy vozidlo zůstalo stát napříč přes komunikaci a silnice byla v tomto směru zcela neprůjezdná. Nehoda se obešla bez zranění. 

policieRychlostMAD
ilustrační foto Mad

Dopravu nyní na místě řídí policisté a nyní zde řidiči projedou jedním jízdním pruhem. 

O pár minut později, kolem půl osmé, došlo k další havárii vozidla, tentokrát ve směru od Liberce na Děčín. Na silnici I/13 na konci dvouproudé silnici u Bílého Kostela havaroval mimo vozovku řidič Škody Octavie. I tato nehoda se obešla bez zranění a zde není provoz nijak omezen. Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou orientační dechovou zkouškou. 

PČR/Vladimíra Šrýtrová