Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Při ranní nehodě osobního vozu na Českolipsku zemřela seniorka, řidiče přepravil vrtulník do liberecké nemocnice

112
22. 10. 2019 | 8:56

AKTUALIZOVÁNO: Při nehodě osobního vozu na Českolipsku dnes ráno zemřela jedenasedmdesátiletá spolujezdkyně. ČTK to řekla policejní mluvčí Ivana Baláková. Nehoda se stala kolem 7:00 na výjezdu z Nového Boru na Českou Lípu, silnice byla v místě nehody skoro tři hodiny uzavřená.

vrtulnikZZSnew menší
Ilustrační foto

Čtyřiasedmdesátiletý řidič hyundai při výjezdu z Nového Boru na Českou Lípu zatím z nezjištěných důvodů naboural do betonové zídky, která tam lemuje silnici. Řidič i spolujezdkyně utrpěli zranění. Ženu lékaři 40 minut oživovali, ale zemřela na místě, doplnila policejní mluvčí. Muže přepravil vrtulník záchranné služby na traumacentrum do liberecké nemocnice. "Utrpěl středně těžké poranění. Byl při vědomí, s posádkou komunikoval," řekl dnes ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Okolnosti nehody policie zjišťuje. "Vyšetřování tragické havárie si převezme služba kriminální policie a vyšetřování," dodala Baláková.

čtk