Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Řidič nezvládl ve Smržovce řízení vozidla a skončil mezi stromy mimo silnici

112
15. 11. 2023 | 16:46

V sobotu 11. listopadu se krátce před polednem stala dopravní nehoda na silnici třetí třídy v katastru Smržovky. Řidič s vozidlem Škoda Fabia jel ve směru od Velkých Hamrů II do Tanvaldu, kde nezvládl řízení, vyjel mimo silnici a narazil do několika stromů.

Vzhledem k tomu, že se řidič nemohl dostat z havarovaného vozidla, musela na místě zasahovat i posádka Hasičského záchranného sboru z Tanvaldu. Řidič byl zdravotnickými záchranáři převezen do jablonecké nemocnice. Charakter jeho zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření.

Řidič se na místě havárie po provedeném poučení odmítl podrobit dechové zkoušce. Policisté mu tak zadrželi řidičský průkaz. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

PČR/Dagmar Sochorová