Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Žena nepřežila střet s osobním vozem v Kamenickém Šenově

112
19. 05. 2019 | 0:10

AKTUALIZOVÁNO: Střet s osobním autem nepřežila dnes večer dvaatřicetiletá žena v Kamenickém Šenově na Českolipsku. Svým zraněním na místě podlehla. Na místo vyjížděla posádka z nedaleké České Kamenice, oživovací pokusy skončily nezdarem. Lékař musel konstatovat smrt, řekl ČTK mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev.

vrtulnikZZSnew menší
Ilustrační foto

Podle krajské policejní mluvčí Vlasty Suchánkové ženu smrtelně zranilo vlastní auto. Zaparkovala se svým fordem a na chvíli se od něj vzdálila,, na zadním sedadle nechala dítě. Když si všimla, že se auto samovolně rozjíždí dozadu, snažila se dostat dítě z vozu a současně auto zezadu zastavit. "Síly na to ale neměla. Vlastní auto ji přimáčklo na strom a ona utrpěla tak vážná zranění, že na místě zemřela," popsala tragédii Suchánková. Dítě je podle ní v pořádku, na místě je celá rodina, které se věnuje psycholog. Okolnosti nehody policie vyšetřuje.

Do Sloupu v Čechách na Českolipsku vyjížděli odpoledne záchranáři k cyklistce, která havarovala na kole. "S těžkým zraněním jsme ji letecky transportovali na traumacentrum do Liberce napojenou na plicní ventilaci," řekl Georgiev. Záchranáři na Českolipsku vyjížděli dnes také k nehodě motocyklisty do Dubé, se středně těžkým zraněním byl i on přepraven do Liberce do traumacentra.

čtk