Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Představitelé Nadace SYNER a esportového týmu SINNERS předali Hospici sv. Zdislavy šek na 100 tisíc

08. 11. 2023 | 15:17

Návštěvy v libereckém Hospici sv. Zdislavy jsou pro Nadaci SYNER už tradicí, byť ta poslední se namísto v předvánočním čase nezvykle odehrála již tento týden. „Vážíme si přístupu zaměstnanců hospice a také jejich péče, kterou svým klientům poskytují a proto jsme se rozhodli šekem symbolicky za tuto nelehkou práci poděkovat,“ uvedla představitelka nadace Eva Syrovátková.

SynerNadacešek
Zprava ředitelka hospice Taťána Janoušková, představitelka nadace Eva Syrovátková a Moritz Straube ze SINNERS Esports.

Nadace v tomto případě nebyla jedinou institucí, která se na stotisícovém daru podílela, protože část financí pocházela od profesionálního esportového týmu SINNERS.

Organizaci se daří na tuzemské i mezinárodní scéně a právě pro svoji širokou komunitu fanoušků a hráčů již několikrát uspořádali charitativní stream, kdy část výtěžku spolu s příspěvkem nadace v celkové výši 100 tisíc korun nyní převzala ředitelka hospice Taťána Janoušková.

Foto Nadace SYNER

TZ Nadace SYNER