Jablonečtí senioři z Centra sociálních služeb šijí ochranné roušky pro osoby bez domova

25. 03. 2020 | 13:03

Také jablonečtí senioři sdružení pod hlavičkou Centra sociálních služeb (CSS) se přidali k šití ochranných roušek. Vyrábějí je pro zaměstnance organizace NADĚJE a pro osoby bez domova.

Právě lidé bez domova jsou jednou z rizikových skupin v souvislosti s možnou nákazou novým koronavirem. Toto období je pro ně nelehké a náročné. „Místa, kde se mohli občas schovat či zahřát, jsou zavřená nebo se jich dotkla tvrdá opatření nouzového stavu. Zaměstnanci NADĚJE poskytující služby klientům z této skupiny se neustále potýkají s nedostatkem ochranných pomůcek. A proto jsem velmi ráda za dar, který jsme dostali od Centra sociálních služeb,“ říká oblastní ředitelka NADĚJE Milena Havrdová, která převzala z rukou ředitelky CSS Nadi Jozífkové 75 roušek. „Snažíme se mezi našimi klienty šířit osvětu, aby roušky nosili a chránili tak sebe i své okolí. Za tento dar jsme vděční, vážíme si ho a děkujeme,“ uzavírá Havrdová.

TZ/Jana Fričová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace