Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Každou první středu v měsíci jsou opět otevřené dveře k jabloneckému primátorovi

08. 09. 2021 | 8:09

Vzhledem k současné stabilizované situace ohledně koronaviru se znovu otevírají veřejnosti také dveře do kanceláře jabloneckého primátora, a to každou první středu v měsíci. Na schůzku je třeba se objednat.

Pandemie koronaviru zastavila všechny mezilidské kontakty a obrazně zavřela i dveře do kanceláře jabloneckého primátora Jiřího Čeřovského. Ty se od první říjnové středy znovu otevírají. „Pokud si chcete domluvit schůzku s nejvyšším představitelem města, sdělit mu, co vás trápí či z čeho máte naopak radost, pak je třeba objednat si předem termín na sekretariátu primátora,“ říká Jana Matěchová, vedoucí kanceláře primátora.

Termín je možné si dojednat elektronicky, a to na e-mailových adresách hujerova@mestojablonec.cz nebo hackelova@mestojablonec.cz. K dispozici jsou také telefonní čísla 483 357 183 nebo 483 357 184. Den otevřených dveří kanceláře primátora je vždy první středu v měsíci.

JN/Jana Fričová