MYDY vyrazili se zbrusu novou show na šňůru. Navštíví i jablonecký Klub Na Rampě
Po koncertní pauze, kterou způsobila pandemie, vyjela v březnu kapela MYDY na klubové tour. Posledním z pěti míst, které v rámci tour navštíví, je Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. I tady představí v pátek 8. dubna svou zbrusu novou show, opráší své blyštivé kabáty a dosavadní playlist okoření svými hudebními novinkami.
MYDY jsou po klubových koncertech hladoví, svou poslední velkou show odehráli na konci roku 2019 v pražském Foru Karlín, kdy proběhla jejich transformace z Mydy Rabycad do MYDY a velkolepě pokřtili desku Numbers. Jejich koncerty vždy zaručují strhující show s energickou atmosférou. Ani tentokrát to nebude jiné! Chybět nebudou ani odvážné extravagantní outfity, třpytky a neony, které skupinu provází už od samého začátku fungování a patří k jejím charakteristickým znamením.
V rámci set listu zahrají své žhavé novinky Eyes či deafening silence. Fanoušci se však mohou těšit i na oblíbenou klasiku jako Just Dance, Blind nebo Aint´t No Light.
Původní klávesista a skladatel Nèro Scartch se nově představí za bicími a basista Johnny D. přenesl své party na syntezátory. ,,Během covidu jsme hráli několik festivalových koncertů, ale tohle je první souvislý klubový tour po dvou letech. Kluby jsou oproti festivalům více intimí a syrový, a to nám neskutečně chybělo. Takže asi nemusíme připomínat, že vás ani sebe nehodláme šetřit a půjdeme do toho do plnejch a po hlavě,” neskrývá své nadšení Scartch.
Aktuálně kapela pracuje na své páté desce, jejíž vydání plánuje na podzim příštího roku, a kterou podpoří také podzimním turné napříč celou zemí. Novinky sledujte na sociálních sítích nebo webu.
Zastávky tour:
12.3. Pec pod Sněžkou - Klondike
16.3. Brno - Fléda
19.3. Uherské Hradiště - Mír
29.3. Praha - Lucerna Music Bar
8.4. Jablonec nad Nisou - Klub Na Rampě
TZ