V jabloneckém Klubu Na Rampě se v sobotu představí kapela Livin Free

15. 09. 2021 | 18:11

Tuto sobotu, 18. září se v jabloneckém Klubu Na Rampě představí kapela zatím neznámého názvu, ale známých muzikantů. Skupina byla založena na konci roku 2018 zpěvákem a klávesistou Honzou Holečkem (Energit, Luboš Andršt blues band a další…) jako vlastní autorský projekt.

První byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytorová legenda Vladimír Guma Kulhánek, se kterým Honza začal postupně aranžovat materiál k připravovanému albu. Po delší úvaze se rozhodli ke spolupráci přizvat velmi talentované byť velmi mladé muzikanty se zdejší klubové scény, známé zejména v působení ve skupině The Bladder Stones, a to Tomáše Frolíka na kytaru (absolventa Academy of C.Music v Londýdě ve třídě R.Forda) a Michaela Noska (absolventa JAMU) na bicí. Stylově je skupina rocková, ale výhradně ovlivněná americkou hudbou, zejména Blues, Southern rock a Gospelem. V kapele Livin Free se setkávají zkušenosti s  dravou energií, potkávají se tři generace muzikantů, která spojuje láska k hudbě...V listopadu loňského roku vyšlo kapele Livin Free album s názvem "Voices from Beyond". Koncert na Rampě začíná v 8 hodin večer.

TZ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace