Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Skupina Queenie vyráží na letní narozeninové turné: rockovou jízdu uvidíme v srpnu na Sychrově

27. 06. 2024 | 12:21

Už tento víkend začíná 18 LET TOUR LÉTO 2024. Po úspěšných narozeninových koncertech, které v dubnu naplnily pražské O2 universum, se tato oblíbená kapela ještě rozhodla uspořádat pro své fanoušky letní turné napříč Českou republikou.

QUEENIE o2un day1 2024 @ilonagerasymova 8N0A2472
Queenie

Turné po českých a moravských městech

Turné startuje již tento víkend 21. června v Lázních Bohdaneč. V červenci se fanoušci mohou těšit na vystoupení v Plzni, Ústí nad Labem, Jihlavě a Lokti. Srpnové koncerty pak zahájí již legendární koncert na Křižíkově fontáně v Praze, který se uskuteční 6. srpna a doprovodí ho dechberoucí světelná show s nezapomenutelnou atmosférou. V srpnu pak kapela navštíví také Litomyšl, Sychrov, Písek a Brno. Všechny koncerty se uskuteční venku pod širým nebem, takže o letní atmosféru nebude nouze.

Queenie: preciznost a autenticita

Kapela Queenie si získala srdce fanoušků díky preciznímu provedení písní v původních aranžích a tóninách a stala se jednou z nejvyhledávanějších tribute kapel nejen v České republice, ale i ve světě. Jejich koncerty nejsou jen hudební událostí, ale skutečnou show, která vás přenese do zlaté éry rockové hudby.


Pražská formace vyráží na turné ve slavnostní náladě, protože v dubnu oslavila své 18. narozeniny dvěma velkolepými koncerty v pražském O2 universu. „Je to pro nás veliká radost, nikdy by nás nenapadlo, že vydržíme takhle dlouho a dokážeme dát divákům tolik dobré nálady. Snažíme se jim to vracet každým koncertem, ale letošní léto bude díky tomuto našemu jubileu o to více okořeněné a celá naše parta se na to moc těšíme,“ doplňuje frontman kapely Michael Kluch, jenž svojí hlasovou akrobatikou, zjevem i pohybem dává vzpomenout na Freddie Mercuryho v nejlepších letech Queen.

Nenechte si ujít příležitost zažít nezapomenutelnou show a připomenout si slavné hity skupiny Queen v podání jedné z nejlepších tribute kapel světa. Vstupenky na letní turné pak můžete zakoupit na ticketportal.cz

TZ