Májová soutěž hledá tipy na výlety, fantazii se meze nekladou. O vítězi rozhodne veřejnost

01. 05. 2021 | 12:21

Soutěž o nejzajímavější tip na výlet ve zdejším regionu vyhlašuje již podruhé Liberecký kraj. Pravidla jsou jednoduchá: do soboty 29. května na e-mailovou adresu rliberec@gmail.com společně se jménem a příjmením zaslat fotografii navštíveného místa a přidat příběh nebo vzpomínku, která se k němu váže. Prvních pět nejlepších získá propagační předměty Libereckého kraje.

turnovKalendářík
Tato fotografie svého času zvítězila v soutěži o nejlepší kapesní kalendářík

„Soutěž vyhlašujeme podruhé. Už v loňském roce o ni byl velký zájem. Věřím, že i letos lidé pošlou spoustu tipů a ukáží místa, která mohou být inspirací k výletům pro každého,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Blíží se květen, měsíc, který přímo vybízí k romantickým procházkám a výletům. Většina lidí má svá oblíbená místa, kam rádi chodí. Stačí mít s sebou fotoaparát nebo mobil, vyrazit sám nebo s někým blízkým či zvířetem a vychutnávat jarní přírodu. Fantazii se meze nekladou.

Veřejnost pak zvolí z přihlášených fotografií na facebookových stránkách Region Liberec ty nejlepší. Prvních pět autorů z nich obdrží dárkovou tašku plnou cen, které se budou hodit při návštěvě Libereckého kraje. Ocenění udělí i odborná porota.

LK/Jan Mikulička

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace