Anna K. připomene svoje průlomové album Nebe na akci Live!Léto 2020 na Malé Skále

29. 06. 2020 | 18:37

Přesně před dvaceti lety získala Anna K. svoji první cenu Anděl za zpěvačku roku a zároveň si odnesla i další sošku za titulní píseň z alba Nebe. Oceňovanou nahrávku, ze které pocházejí další singly jako Nelítám nízko, Chvíli nad vodou nebo Vzácnej den nyní zpěvačka připomene sérií letních koncertů na netradičních místech. Jedním z nich bude i vystoupení 5. července na Malé Skále v rámci akce Live!Léto 2020. 

annaK foto Jenda Nožička IMG 3040
Foto: Jenda Nožička
Po dlouhé době do repertoáru zařadí skladby z průlomové desky, které na jejích koncertech běžně nezaznívají. Předprodej na letní vystoupení Anny K. fanoušci najdou na stránkách www.anna-k.cz/koncerty nebo na FBhttps://www.facebook.com/officialannak. Vstupenky jsou k dispozici pouze pro limitovaný počet účastníků v souladu s nařízením vlády.
 
Pořadatele i muzikanty poznamenalo tiché jaro a omezení, která stále platí, a ještě nějakou dobu platit budou. I přesto vzniká spoustu nových akcí na netradičních a atraktivních místech, kde Anna K. v létě zahraje a oslaví se svými fanoušky důležitý moment kariéry.
 
„Původně jsme měli úplně jiné plány. Pak přišla krize a chvíli to vypadalo, že se hrát vůbec nebude. Nyní jsme postaveni před novou výzvu a v létě se rozjedeme hrát na netradiční místa, jako jsou vinohrady, kempy nebo letní kina. Atraktivní lokace i omezený počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. A proto jsme se rozhodli, že tomu uzpůsobíme repertoár a lidem zahrajeme něco, co jinde neuslyší,“ popisuje Anna K.
 
Zpěvačka tak využije dvacetiletého výročí od doby, kdy získala Anděla za zpěvačku i skladbu Nebe, a svojí nejslavnější desce zasvětí celé léto. „Během letních akcí zařadíme s kapelou do playlistu skladby z Nebe, které na našich koncertech běžně nezaznívají. Fanoušci budou mít jedinečnou možnost poslechnout si unikátní set, který se nebude opakovat,“ doplňuje zpěvačka, která i vzhledem ke svým dvěma prodělaným léčbám rakoviny bude dbát na zvýšenou bezpečnost diváků i hudebníků. „Všechno bude zařízený. Počet povolených osob, hygienické standardy, dezinfekce, rozestupy. I přes to si to všichni užijeme,“ doplňuje.
 
TZ/Roman Helcl
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace