Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Turnovská Maškova zahrada se o víkendu ocitla ve víru žhavých latinskoamerických tanců

18. 07. 2023 | 14:40

Ve víru latinskoamerických tanců se o uplynulém prázdninovém víkendu konala na koupališti v turnovské Maškově zahradě velká letní párty Rio de Janeiro za vedení animátorů Taneční a pohybové školy ILMA.

mašKoup5
Foto z www.turnov.cz

Do tanečního dovádění se mohli zapojit návštěvníci ve vodě i na suchu, protože animační programy rotovaly mezi bazény a venkovním pódiem. Vše provázela rytmická hudba se spoustou soutěží.

Program nabízí v Maškově zahradě pestrou škálu aktivit. Areál koupaliště je vaším skvělým parťákem na celé léto. Stačí si jen říci, co chcete zažít. Chcete cvičit? Zkuste jumping lekce na trampolínkách, aqua aerobik nebo zumbu. Pokud toužíte po klidu a rádi byste byli v Maškově zahradě téměř sami, přijďte od pondělí do pátku 7:00 – 9:00 hodin na ranní plavání (vstupné 50 Kč). Své kouzlo má se západem slunce i páteční večerní koupání od 20:15 hodin do 22:30 hodin (platí za příznivého počasí). V Maškově zahradě se rozhodně nebudou nudit ani vaše děti. Spousta akcí totiž probíhá i se Střediskem volného času Žlutá ponorka.

Již tradiční zábavu přinášejí šlapací motokáry, minigolf nebo beachvolejbalové hřiště. Od loňského roku je hitem 17m dlouhý vodní prvek, který se skládá z několika komponentů. Motivující, zábavný a ještě posilující tělo – to je atrakce Wibit.

Letos došlo k vylepšení objednávkového systému v gastro servisu a milovníci zmrzliny dávají palec nahoru tradiční točené zmrzlině.

převzato z www.turnov.cz