Bez bůra za bůra: Páteční derby patří nejmenším fanouškům. Kdo ukáže vysvědčení bez pětky, jde za pětikorunu

31. 01. 2023 | 5:46

Blíží se pololetní vysvědčení a spolu s ním také pololetní prázdniny. A právě v pátek 3. února, na nějž letos připadají, si pro školáky Tygři připravili speciální akci. Derby s Mladou Boleslaví bude věnováno dětským fanouškům!

hokejNáborTýdenhokeje22
Akce pro nejmenší příznivce Bíých Tygrů a libereckého hokeje se každoročně v aréně koná celá řada. Archivní ilustrační foto

Zhruba milion žáků základních škol a 463.000 studentů středních škol si dnes převezme své pololetní vysvědčení. Bude mezi nimi i kolem 109.000 prvňáků, kteří si pro hodnocení své práce ve škole půjdou poprvé. V pátek školáky čekají jednodenní pololetní prázdniny.

Zápas s Mladou Boleslaví bude 3. února od 18 hodin věnován (nejen) školou povinným dětem. Pro všechny, kteří se v prvním pololetí úspěšně vyhnuli jakékoliv pětce na vysvědčení, jsme si připravili vstupné pouze za symbolických 5 Kč!

Stačí si zakoupit dětskou vstupenku na daný zápas za pětikorunu a u vstupu do Home Credit Areny se prokázat vysvědčením bez jediné pětky.

Akce platí pro všechny žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, nikoliv pro studenty středních škol. Vstupné za 5 Kč mohou dále využít také všechny děti do 140 cm.

Vstupenky za 5 Kč lze zakoupit online v síti Ticketportal či v jednotlivých pobočkách spadajících do prodejní sítě Ticketportal.

grafika HCBT

Bohatý doprovodný program

Zlevněným vstupným ale doprovodný program nekončí. Pro děti s vysvědčením jsme si připravili také cukrovou vatu ZDARMA. Těšit se můžete také na přestávkové utkání malých Tygrů z první třídy proti stejně starým soupeřům z Mladé Boleslavi. Na ochozu Home Credit Areny si budou vaše děti moci na jednotlivých stanovištích vyzkoušet své hokejové dovednosti či oblíbenou virtuální realitu Sense Arenu. V našem infostánku se také dozvíte, jak přihlásit své děti mezi Bílé Tygry a co obnáší výchova malého hokejisty.

Protože jde o utkání věnované dětem, o moderování se spolu s tradičním moderátorem Honzou Havlíčkem postarají dvě malé kolegyně. Nenechte si ujít utkání s Mladou Boleslaví už o pololetních prázdninách 3. února od 18 hodin.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace