Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílým Tygrům dnes odstartuje poslední fáze letní přípravy

15. 07. 2019 | 8:30

Po dvoutýdenním volnu, posledním před startem nové sezony, se Bílí Tygři v pondělí 15. července vrací k závěrečné fázi letní přípravy. Tým už se definitivně přesune na led, první přípravný duel se přitom uskuteční ve středu 24. července proti běloruskému Soligorsku.

hokej brno semi 31 PP 4914
Foto: www.hcbilitygri.cz

Bílí Tygři se od 3. června připravovali na novou sezonu výhradně na suchu. Červnový dril si svěřenci trenéra Patrika Augusty zpestřili týdnem na ledě, který oživil tradiční tréninky v posilovně a na písku. Se začátkem července ale přišla na řadu dovolená, kterou hráči mohli využít k relaxaci či k dalšímu nabrání kondice. Teď už se však všichni společně sejdou, aby natrénovali i hokejové dovednosti.

Trenérovi Patriku Augustovi by se měl sejít téměř kompletní tým i s Romanem Graborenkem, který se k Tygrům připojil už v druhé polovině června. Chybět bude stále ještě Justin Peters, jenž z Kanady přicestuje v srpnu.

První přípravné utkání sehrají Tygři 24. července, kdy od 17:30 vyzvou Šachťar Soligorsk. Další tři přípravné zápasy proti atraktivním zahraničním soupeřům šelmy odehrají v průběhu srpna, než 29. 8. zahájí skupinu Champions Hockey Leygue.

Program přípravných utkání:

24. 7., 17:30: Bílí Tygři Liberec - HC Šachťar Soligorsk
6. 8., 17:30: Bílí Tygři Liberec - Metallurg Novokuzněck
15. 8., 17:30: Bílí Tygři Liberec - KooKoo
22. 8., 17:30: Bílí Tygři Liberec - Amur Chabarovsk

www.hcbilitygri.cz