Junioři Bílých Tygrů nastoupili po reprezentačním srazu kategorie U17 v Plzni do dvoutýdenní karantény

30. 07. 2020 | 14:23

Současná situace ohledně koronaviru bohužel zasáhla i organizaci Bílých Tygrů. Onemocnění COVID-19 se rozšířilo na reprezentačním srazu kategorie U17 v Plzni, kde měli i Tygři své zastoupení. Jeden z hráčů našeho celku byl pozitivně testován na COVID-19 a byl okamžitě krajskou hygienickou stanicí izolován. Zbytek týmu U20 je preventivně testován a musí podstoupit nařízenou dvoutýdenní karanténu.

hokej junior
www.hcbilitygri.cz

Pandemie koronaviru předčasně ukončila uplynulou hokejovou sezonu, bohužel však výraznou měrou zasahuje i do příprav na nový ročník. Po odložení několika zahajovacích utkání v rámci Generali Česká Cupu z důvodu karantény tří extraligových týmů se koronavirus rozšířil i v mládežnických reprezentacích, které absolvovaly své kempy.

Na nemoc COVID-19 byl po návratu z reprezentačního kempu pozitivně testován také jeden z juniorů Bílých Tygrů. Do karantény byl tak Krajskou hygienickou stanicí Liberec preventivně poslán kompletní juniorský tým. V těchto dnech probíhá testování kádru U20, který bude čtrnáct dní bez společné přípravy. Tréninkové prostory Svijanské areny, kde má mimo jiné "dvacítka" své zázemí, už prošly povinnou dezinfekcí.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace